Rozširujeme tímy PHP developerov!

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 - 3 000 EUR/mesiacFinálny plat závisí od seniority a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

- Vývoj prevažne interných aplikácií a systémov spoločnosti a jej pobočiek od začiatku až po nasadenie do produkcie
- Spolupráca s tímom pri vývoji a navrhovaní nových riešení a udržiavanie existujúcich
- Priestor pre nové nápady a návrhy na zlepšenie
- Práca v 5-6 člennom tíme so skúsenými developermi, scrumovou formou

Balík zamestnaneckých benefitov:

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť pracovať z domu - Home office
- Dôsledný on-boarding proces
- Školenia, možnosť učiť sa od seniorných kolegov v tíme
- Priestor pre Vaše nápady a návrhy na vylepšenia
- Motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je slovenská spoločnosť s ročným obratom viac ako pol milióna EUR, vyvíjajúca unikátny produkt, pričom sa opiera o špičkový vývojársky tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- Min. 3 roky prax s programovaním v PHP či inom jazyku (C++, Perl či Python)
- Technická úroveň angličtiny
- Znalosť Linux/ UNIX OS
- Využijete skúsenosti s MySQL/ MSSQL, JSON, Confluence, Bash/Shell, GIT

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3830886  Posting date: 19.8.2021  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac