Online marketing špecialista (seo, ppc, copywriting, ux)

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT tímu v United Technologies Group Bratislave hľadáme online marketingového guru na plný úväzok, ktorý má na to byť univerzálom pre SEO, PPC, Copywriting či UX. Ak ešte nie si seniórny, ale máš chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa a zlepšovať, tvoja šanca je tu tiež.

Budeš mať možnosť pracovať na slovenských i zahraničných projektoch. Budeš mať na starosti SEO analýzy a funkčné nastavenia, platený marketing PPC, copywriting či user experience vrátane implementácie našej online stratégie v našom digitálnom svete.
Budeš sa podielať na tvorbe reklám, vyhodnocovaní dát, optimalizáciu ROI a správe súčasných kampaní, ale aj na tvorbe a implementácií nových postupov v online marketingu.

Staneš sa súčasťou kreatívneho tímu mladých ľudí, ktorí majú ambíciu spraviť dieru do sveta a nechať v ňom svoju známku.

- odmeny podľa výkonnosti a ROI
- flexibilný pracovný čas
- mladý kolektív
- priestor na sebarealizáciu s možnosťou dynamického finančného rastu
- dôkladné úvodné zaškolenie na produkty
- benefity ponúkané spoločnosťou
- služobný laptop, mobilný telefón
- prístup do online vzdelávania

V rámci výberového konania nás bude zaujímať Váš pohľad a krátka analýza našich web stránok www.avis.sk a www.paylesscar.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 180 krajinách - viac ako 28 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu s flotilou cez 1300 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou.

Sme členom skupiny United Group, video o nás nájdete:

Payless Autopožičovňa má viac ako 120 prevádzok v USA, Kanade, Európe a Južnej Amerike. Služby autopožičovne Payless sú najčastejšie využívane na hlavných letiskách z účelom cestovania po krajinách ako turista alebo za pracovnými úlohami na služobných cestách. Payless autopožičovne sú často spojené s pobočkami Avis Budget Group, Inc., najväčšieho svetového poskytovateľa služieb prenájmu vozidiel.

Viac info na www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3796521  Posting date: 27.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2500