Účtovník

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť! V súčasnej dobe hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Účtovník/čka.

AKÁ BUDE VAŠA NÁPLŇ PRÁCE?

• Samostatné účtovanie pridelenej agendy
• Účtovanie dodávateľských faktúr
• Účtovanie interných dokladov
• Evidencia a účtovanie dlhodobého majetku.
• Priebežne odsúhlasenie/rekonsiliácia pridelených účtov.
• Zakladanie archivácia spracovaných dokladov.
• Spolupráca s ostatnými útvary firmy pri riešení účtovných prípadov.
• Spolupráca na účtovných závierkach
• Spolupráca pri zabezpečovaní úloh od manažéra

IDEÁLNY KANDIDÁT MÁ:

• SŠ alebo VŠ, vzdelanie ekonomického zamerania výhodou
• Znalosť MS Office
• Skúsenosti s prácou v administratíve
• Zmysel pre detail
• Schopnosť samostatnej aj tímovej práce
• Prax v podvojnom účtovníctve

ČO PONÚKAME?

• Zázemie silnej a renomovanej spoločnosti so zahraničným kapitálom
• Zaujímavú a rôznorodú prácu v príjemnom prostredí
• Možnosť profesijného rozvoja a výrazný priestor pre sebarealizáciu
• Zdravotné voľno v rozsahu až 5 dní, narodeninové voľno a ďalšie benefity
• Prispievame na stravné lístky a doplnkové dôchodkové sporenie
• Zamestnanci majú možnosť čerpať služby z cafeterie (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže)
• UCL SK ako zamestnávateľ poskytuje svojim zamestnancom príspevok na domácu rekreáciu formou tzv. rekreačných poukazov.
• Mzda min. 1000 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Leasing Slovakia, a.s. je univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1996. Od roku 2006 je UniCredit Leasing Slovakia, a.s. členom finančnej skupiny UniCredit Group. Spoločnosť UniCredit Leasing Slovakia, a.s. už niekoľko rokov zastáva významnú pozíciu na slovenskom leasingovom trhu. Široká paleta produktov zahŕňa lízing motorových vozidiel, lízing strojov a technologických zariadení, operatívny leasing a služby v oblasti poistenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3574876  Posting date: 10.1.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 EUR/mesiac