Relationship manager pre finančné inštitúcie - čiastočný úväzok (0,6)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Poradca firemnej klientely pre finančné inštitúcie (FIG) - lokalita Bratislava na čiastočný úväzok (23 hodín týždenne)

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:

* Administratívna podpora seniorných Relationship Manažérov

* Komunikácia s klientom a spracovávanie klientských požiadaviek

* Komunikácia s ostatnými útvarmi banky v rámci medzinárodnej siete UCB

* Možnosť pridelenia portfólia klientov zo segmentu finančných inštitúcií, strategické riadenie vzťahu s klientom

PRE TÚTO PRÁCU POTREBUJETE MAŤ:

* SŠ príp. VŠ vzdelanie ekonomického smeru

* Angličtina na pokročilej úrovni slovom i písmom (B1/B2)

* Znalosť kancelárskeho balíka MS Office

* Chuť učiť sa novým veciam

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

* ROVNOVÁHA PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA: Práca z domova, Deň voľna na vaše narodeniny, 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke, stravenky hradené v plnej výške, 540 bodov ročne, ktoré budete môcť využiť na celú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/ cestovanie, zdravie, relaxáciu, masáže, kúpeľné pobyty).

* V tíme si užijete i nepracovné chvíľky vďaka rôznym zamestnaneckým akciám (off-sites, športové hry, vianočný večierok).

* Budete mať možnosť využiť zvýhodnené produkty banky a zľavy u firemných partnerov.

* Prácu pod vedením skúseného manažéra

* ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učiť od odborníkov, absolvujete odborné i soft tréningy. Ponúkame programy pre talenty a budúcich manažérov. Môžete využiť rotácie alebo mentoring naprieč bankou

* Pracovná zmluva je na dobu určitú 1 rok, ale vďaka podpore internej kariéry sa u nás šikovný človek nestratí

* Mzdu od 1400 EUR/mesiac (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4081805  Posting date: 15.5.2021  The job comes from another website or source.