Referent podpory predaja pre privátne bankovníctvo

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu či kolegyňu do útvaru Privátneho bankovníctva v Bratislave na pozíciu Referent podpory predaja.

Aktivity, pri ktorých využijete Vaše skúsenosti i zažijete niečo nové, budú:

• Zabezpečovať a organizovať efektívnu prevádzkovú a obchodnú podporu pre privátnych bankárov - zaistiť maximálnu výkonnosť a následne aj spokojnosť klientov
• Zakladať nových klientov či produkty do systému, pripravovať/kompletizovať potrebnú zmluvnú dokumentáciu
• Pripravovať/realizovať zabezpečenie nových podpisových vzorov
• Upravovať už založených klientov v bankových systémoch, pripravovať/kompletizovať potrebnú zmluvnú dokumentáciu
• Pripravovať/kompletizovať potrebnú dokumentáciu pre zrušenie účtu
• Ústne a písomne komunikovať s ostatnými útvarmi banky za účelom efektívnej koordinácie obsluhy klientov
• Zabezpečiť chod privátnej recepcie, administrácia prevádzkových potrieb privátnej pobočky (korešpondencia, objednávanie občerstvenia pre klientov, objednanie kancelárskych a marketingových potrieb)
• Digitalizovať zložky klientov

Čo Vám ponúkame?

• 100% preplatené stravné lístky
• 4 Sickdays (regenerácia) do roka
• Balíček zamestnaneckých bankových produktov
• Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
• Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov:
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Čo pre túto prácu potrebujete?

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Aspoň 2 roky skúseností v oblasti obchodu
• Znalosť bankových produktov, veľkou výhodou je prax na podobnej pozícii
• Minimálne stredne pokročilá znalosť anglického jazyka
• Výborná znalosť MS Office
• Komunikatívnosť, ústretovosť
• Silná orientácia na zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3717721  Posting date: 16.7.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 000 EUR/mesiac1000 EUR/mesiac