Funkčný analytik

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme funkčného analytika, ktorého úlohou bude koordinácia IT outsourcingových služieb, monitorovanie kvality služieb externých dodávateľov a zabezpečenie podpory pri implementácií zmien v bankovom systéme.

Čo bude Vašou úlohou?

- Zistenie požiadaviek na strane businessu a zaisťovanie aplikácie zmien a zlepšení
- Príprava podkladov pre vývoj systémov na základe užívateľských požiadaviek
- Príprava a špecifikácia zadania pre dodávateľov (z business a technického pohľadu)
- Spolupráca s dodávateľmi na realizácií požiadaviek
- Spolupráca pri testovaní a nasadení do produkčného prostredia
- Zabezpečenie spolupráce medzi všetkými zúčastnenými stranami (útvary banky a externí dodávatelia)
- Pravidelný reporting stavu implementácie riešení pre manažment banky
- Eskalácia na dodávateľov a koordinácia riešenia mimoriadnych udalostí
- Podpora lokálnych skupinových projektov v oblasti platobného styku SK (tuzemské a zahraničné platby, priame kanály, S.W.I.F.T., SEPA, Target2,...)

Hľadáme kandidáta, ktorý má:

- Prax v oblasti bankovníctva v oblasti platobných kariet a platobného styku
- AJ na pokročilej úrovni
- Všeobecné znalosti z bankovníctva a znalosť bankových produktov
- Skúsenosť s projektovým riadením a analýzou business požiadavkov
- Znalosť SQL je veľkou výhodou
- Analytické myslenie
- Štruktúrovaný prístup a veľkú orientáciu na detail

Čo Vám ponúkame:

- Zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a interné kariérne príležitosti
- 100% preplatené stravné lístky
- 4 Sickdays (regenerácia) do roka
- Balíček zamestnaneckých bankových produktov
- Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
- Každý zamestnanec môže „investovať“ body (45 EUR/mesiace) zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov:
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3210632  Posting date: 10.10.2017  The job comes from another website or source.