Pekár/pekárka

UNI, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3,58 EUR/hod.mesačná mzda s príplatkami a osobným ohodnotením môže predstavovať cca 850,- Eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre pozíciu hľadáme vyučených v odbore pekár, cukrár, múčnikár, kuchár a pod.
Podmienkou pre uchádzačov je prax vo výrobe s ručným spracovávaním pekárenských výrobkov.

osobné ohodnotenie, zvýhodnené nákupy z vlastnej produkcie

Informácie získate na tel. č.: 0905241127 v prac. dňoch v čase od 10:00 - 14:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pekárenská a múčnikárska výroba

Prax na pozícii/v oblasti

2

Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, bezúhonnosť a zmysel pre hygienu.
Podmienkou pre uchádzačov je prax vo výrobe pekárenských výrobkov.

Pekárenská a cukrárenská výroba, prevádzka Košice-Barca.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3964351  Posting date: 6.4.2021  Basic salary component (gross): 3,58 EUR/hod.