Asistentka v účtovnej spoločnosti s kariérnym rastom

UMBRELLA consulting, a. s.

Miesto práce
Vojtecha Tvrdého 777/12, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacMzda závisí od náročnosti vykonanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej účtovnej spoločnosti asistentku, ktorá miluje prácu s ľuďmi a chce sa naučiť množštvo znalostí do života. :)

Vyžadujeme hlavne znalosti počítača (najmä Microsoft Office, práca s internetom), komunikatívne a organizačné schopnosti.

Práca zahŕňa najmä:

- komplexná starostlivosť o klientov spoločnosti,
- komunikácia s klientami, úradmi a pod.,
- administratívne práce,
- jednoduché veci v oblasti marketingu,
- a iné.

Ponúkame Vám slobodu, obsobný rast a vzdelávanie. Sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne, tak aj odborne, môže rásť. Sami sa neustále vzdelávame a vedieme k tomu aj ľudí v našom tíme. Vieme Vám poskytnúť vzdelanie, za ktoré musia iní draho platiť.

Nemáme korporátne maniere. Sme stredne veľká spoločnosť s priateľským prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak viete na seba zobrať zodpovednosť za svoje úlohy a ich riešenia, budete mať aj veľa slobody a budete v našej spoločnosti rásť. :)

Okrem toho od nás ešte obdržíte:

Vynikajúca pracovná atmosféra.
Pravidelné školenia.
Možnosť kariérneho rastu.
Práva v stabilnej spoločnosti.
Zvýšenie znalostného kapitálu.
Prácu v super kolektíve.

Pozícia nie je vhodná pre absolventov a dlhodobo nezamestnaných. Hľadáme asistentku, ktorú jej práca baví a chce sa ďalej rozvíjať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a účtovníctvo

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Dobrá povaha a dobrá nálada.
Excelentná komunikatívnosť a chuť urobiť pre zákazníka aj to čo nie je v jeho náplni práce. :-)
Chuť učiť sa nové veci.

Spoločnosť UMBRELLA consulting, a. s. patrí medzi popredné spoločnosti poskytujúce komplexné podnikateľské poradenstvo a komplexnú účtovnú starostlivosť svojím klientom a vďaka čomu sa zaraďuje medzi najvyhľadávanejšie v Žilinskom regióne.

Prinášame našim zákazníkom vždy vyššiu hodnotu, ako si účtujeme. Chceme okolo nás budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme viac dávať ako brať. Ak to s Vami rezonuje, budeme radi, ak nám v tom pomôžete. :)
ID: 3963877  Posting date: 16.9.2020  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac