Obsluhovač zvaracieho robota / zvárač (robotický zvárací automat) (m/ž)

Ulmer Zeitarbeit GmbH

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovnikov do vyroby s komunikativnou nemcinou pre nášho klienta na juhu Nemecka.

- obsluha zvaracieho robota
- nastavenie zváracieho robota
- naprogramovanie zváracieho zariadenia

Nemecky jazyk je potrebny na komunikativnej urovni - overujeme telefonicky

- Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu
- Vianočné a dovolenkové prémie
- Príplatky za smeny (3-smenovy system)
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Zabezpečené ubytovanie, v dvojposteľovej izbe 10 minut peso do firmy
- Príspevok na ubytovanie 30€ za odpracovaný deň

Výberové konanie prebieha nasledovne: Najprv sa uchádzač predstaví vo firme a predvedie svoje zvary- to trvá max 2 hodiny. Po pozitívnej odozve zo strany majstra sa uchádzač zúčastní na 3 dňovom školení (tu este nepoberate mzdu), po ktorom získa certifikáty, ktoré klient vyžaduje a môže hneď nastúpiť do práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nas klient predstavuje inováciu v oblasti debnenia a lešenia od roku 1969 a je jedným z najväčších medzinárodných výrobcov v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ulmer Zeitarbeit GmbH je rodinná firma ponúkajúca vysokokvalitné personálne služby.
Na nemeckom trhu pôsobiaca už viac ako 40 rokov v súčasnosti v 6 pobočkach v južnom Nemecku. Nasim zamestnancom poskytujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po vybavenie potrebnych dokumentov v Nemecku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3669736  Posting date: 26.7.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 800 - 2 200 EUR/mesiac