Predajca/fakturant - Kamenná prevádzka (E-shop)

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 12, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 850 EUR/mesiac700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu hľadáme zodpovedného muža, ktorý na pozícií predajca/fakturant bude pôsobiť v kamennej prevádzke priamo v Prešove.
Práca je vhodná pre mužov, ktorí majú skúsenosť s výmenou dielov v áut, venujú sa servisovaniu áut, motoriek, traktorov a podobne (Tak aby vedeli zákazníkovi poradiť čo najlepšie!)

Náplňou je najmä:

- poradiť zákazníkovi ohľadom produktu (náhradné diely, sady na montáže záhradný nábytok, zabezpečovacie systémy)
- práca s registračnou pokladňou a práca vo fakturačnom programe
- archivácia a spracovanie dokumentov
- osobný kontakt so zákazníkom,
- práca s PC programmi /SHOPTET, EXCEL, WORD/
- riešenie reklamácií

sme mladý kolektív so spoločnou myšlienkou dosahovať spoločné ciele, práve preto ponúkame:

- Bonus za dochádzku
- Práca len počas týždňa
- Parkovanie vo vnútri areálu
- Zaučenie - možnosť pracovať v nových programoch
- Stabilná práca - pracovný pomer na TPP

Pohovory prebiehajú priamo v našej spoločnosti UDERMAN, s.r. o., každý pondelok a utorok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Autoservis,

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3643005  Posting date: 12.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 700 - 850 EUR/mesiac700