Opatrovateľka k 46 ročnej pani-anglický jazyk

TuranCorp s.r.o.

Miesto práce
Ugchelen, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
16.12.
Mzdové podmienky (brutto)
68 EUR / DEŇ NETTO + PRÍPLATOK 170 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame miesto do obce Ugchelen k 46 ročnej pani so sklerózou multiplex. Pani je na tom stále dobre, pohybuje sa síce na vozíku, ale vie postáť, vie si sama presadnúť z vozíka na posteľ, ruky sú v poriadku, nie je inkontinentná. Mentálne je v poriadku. Žije v dome spolu s 13 ročnou dcérou a 18 ročným synom. O deti sa nie je potrebné starať, sú samostatné.
Práca okolo detí je čiste iba pranie (žehlenie nie) a varí sa pre ne teplá večera, ktorú varí opatrovateľka spolu s klientkou (v Holandsku sú teplé večere). Iná práca okolo detí nie je. Pani v noci spí, nie je tu nočné vstávanie. Pani sa napríklad aj sama osprchuje, treba jej ale pomôcť do sprchovacej stoličky. Na mieste pracuje opatrovateľka, ktorá novú opatrovateľku zaučí.
Sú potrebné skúsenosti s opatrovaním, anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni, vodičský preukaz ( auto má manuálnu prevodovku ) a slovenská živnosť aktívna v čase nástupu aspoň dva mesiace. V prípade českej živnosti táto podmienka nie je.
Nástup: 16.12.
Plat: 68 Eur / Deň, plus príplatok za sviatky spolu 170 Eur, plus celé cestovné, žiadne poplatky, slovenská / česká živnosť.
Turnus: 5 týždňov
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na t.č. 0948 535 669 alebo na [email protected]

Zamestnanecké výhody, benefity

- STRAVA, UBYTOVANIE, DOPRAVA ZDARMA
- BEZ POPLATKOV

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť TuranCorp s.r.o. sa orientuje na zabezpečovanie pracovných miest v oblasti opatrovateľských služieb v Holandsku.
Sme rozvíjajúcou sa spoločnosťou, ktorej prioritou je byť hodnotným a spoľahlivým partnerom tak pre svojich zahraničných partnerov ako aj pre svojich pracovníkov. Našim cieľom je plniť požiadavky, predstavy a potreby oboch strán a ich vzájomným zosúladením dosiahnuť obojstrannú spokojnosť. Ponúkame profesionalitu služieb, istotu a ľudský prístup.
....................................................................................................

Company TuranCorp s.r.o. is a personnel agency focused on providing job positions in the area of nursing services in the Netherlands.
We are a growing company whose priority is to become a valuable and reliable partner for our foreign partners as well as for our workers.
Our aim is to fulfill the requirements, ideas and needs of both parties and to achieve mutual satisfaction through their alignment. We offer professionalism of services, certainty and a human approach.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

TuranCorp s.r.o.
Námestie slobody 7
071 01 Michalovce
http://turancorp.sk/
ID: 3819109  Posting date: 26.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 68 EUR / DEŇ NETTO + PRÍPLATOK 170 EUR