TULI vaky hľadajú predajcu do Showroomu

Tuli.sk, s.r.o.

Tuli Showroom, Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda 4,50€/brutto + mesačné odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajkyňu alebo predajcu do nášho TULI showroomu.
Ich úlohy budú:
- poradenstvo a aktívna obsluha pri predaji sedacích vakov TULI a ďalšieho nábytkového sortimentu
- riešenie požiadaviek klientov
- telefonické kontaktovanie potenciálnych klientov
- tvorba individuálnych cenových ponúk pre klientov a firmy
- práca s pokladňou a počítačom
- bežné administratívne práce (objednávanie tovaru)
- starostlivosť o výzor predajne - úprava vakov, aranžovanie a upratovanie
- samostatnosť a zodpovednosť za kvalitu svojej práce
- pracovná doba: striedanie dlhého a krátkeho týždňa
- práca je v Shopping centre od 9:00-20:00 hod

- práca v mladom kolektíve
- práca s produktom, ktorý majú ľudia radi
- atraktívne ohodnotenie vrátane bonusov z predaja
- gastro lístky
- zamestnanecké zľavy na Tuli produkty
- Tuli nezabudnuteľné teambuildingy

Máme otvorený zabehnutý showroom Tuli vakov v Shopping Palace Zlaté Piesky, Bratislava. Hľadáme sem predajcov, ktorí by boli súčasťou nášho tímu a podieľali by sa na obchodnom napredovaní značky TULI. www.tuli.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- radosť z obchodovania a z komunikácie s klientmi
- prispôsobenie sa dochádzke krátky - dlhý týždeň v nákupnom centre
Ak si:
- komunikatívny
- zodpovedný
- priateľský
tak ťa radi prijmeme do nášho Tuli kolektívu

Tuli je slovenská značka, ktorá od roku 2006 prináša do života útulnosť a pohodlie. S láskou navrhujeme a šijeme originálne dizajnové Tuli vaky a sedenie pre domácnosti, kancelárie či hotely. Záleží nám najmä na poctivom remeselnom spracovaní, šikovnom dizajne a jedinečnom charaktere našich výrobkov.
www.tuli.sk
www.tulispace.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1684124  Posting date: 12.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: hodinová mzda 4,50€/brutto + mesačné odmeny z predaja