Finance Controller

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 3 000 EUR/mesiacvýška mzdy bude závisieť od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného finančného controllera/controllerku, ktorý by chcel pracovať v medzinárodnej výrobnej spoločnosti!
Čo budeš mať na starosti:
- Reporting a analýzy mesačných výkazov
- Plánovanie a controlling nákladov, výnosov, sledovanie odchýlok skutočnosti od plánu
- Reporting mesačných interných KPI, reporting manažmentu
- Údržba nákladových stredísk v ERP systéme
- Starostlivosť o systém nákladového účtovníctva
- Sledovanie projektov a ich profitability
- Vytváranie a starostlivosť o kalkulácie
- Vytváranie forecastov a budgetov
- Vytváranie saving programov a ich sledovanie
- Spolupráca pri tvorbe interných procesov a smerníc
- Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti

- skvelá príležitosť pre profesionálny a osobnostný rozvoj,
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov,
- priateľská atmosféra a podpora celého finančného tímu,
- zamestnanecké benefity,
- 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru,
- spoločenské akcie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na účtovníctvo, financie, controlling,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky skúseností s finančným controllingom vo výrobnej spoločnosti
- Pokročilá znalosť anglického jazyka na úrovni B2 podmienkou
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Ekonomické vzdelanie
- Dôkladná znalosť ako finančných, tak aj výrobných operácií
- Skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou
- Analytickosť
- Orientácia na dosahovanie stanovených cieľov
- Vynikajúce soft-skills

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3616817  Posting date: 9.9.2022  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac