Vodič kamiónu medzinárodnej dopravy, 2 týždne práca - týždeň voľno, víkendy doma

TT-TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
820 EUR/mesiac+ stravné a variabilná zložka = 1400€ v čistom (práca iba 3 týždne v mesiaci)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča z okolia Prešova alebo východného Slovenska, ktorý sa bude striedať s ďalšími dvomi kolegami. Pracovný režim je dva týždne práca, potom týždeň voľno. V pracovnom týždni sa spraví jedno kolečko, ktoré trvá 5 dní, každý víkend je vodič doma. Exporty sú do Nemecka, je potrebné zhrnúť plachtu a rozložiť nadstavbu, pretože sa nakladá veľkoobjemový náklad. K tomuto je prispôsobený špeciálny náves. Domov sa vozia klasické paletové tovary. Trasy sa opakujú.

- pracovný režim pondelok - piatok, víkendy doma,
- 2 týždne práca, potom týždeň voľno (striedajú sa traja vodiči na dvoch autách),
- prepravy s plachtovým návesom MEGA, celovozové nakládky na dlhé trasy,
- priateľský kolektív,
- povinné školenia hradí a organizuje firma,
- pridelená vlastná súprava (ťahač aj náves),
- vozidlá Scania s automatickou prevodovkou,
- mýta platené automaticky,
- cestovné poistenie platí firma,
- tankovacie karty v každom vozidle,
- podpora dispečerom cez telefón v prípade problémov na cestách,
- vozidlá servisované v autorizovanom servise,
- pravidelné, opakujúce sa kolečká do Nemecka.

V prípade záujmu zavolajte alebo pošlite na e-mail životopis, popis o sebe a svojej praxi/skúsenostiach. Nutnosťou je vodičský preukaz skupiny C+E, KKV, zdravotná a psychická spôsobilosť!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič

Počet rokov praxe

1

Manuálna zručnosť, základné znalosti o vozidle a upevňovaní nákladu, orientácia v mapách a navigáciách, znalosť sociálnej legislatívy v oblasti dopravy (nariadenie 561), spoľahlivosť, dochvíľnosť, slušné vystupovanie, samostatnosť.

Spoločnosť podnikajúca v oblasti cestnej a železničnej dopravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3989973  Posting date: 25.1.2023  Basic salary component (gross): 820 EUR/mesiac