Software Tester | TOP Fintech na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača a je upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu softvérového testera s praktickými skúsenosťami s testovaním projektov počas ich celého životného cyklu, aby sa podieľal na vývoji a inovácii platobnej brány používanej po celom svete:

Nový kolega/ nová kolegyňa sa bude venovať:
> Príprave testovacích prípadov/scenárov (automatických aj manuálnych)
> Analýza defektov a ich hlavných príčin, identifikácia vzorcov opakujúcich sa defektov a návrhy na odstránenie týchto vzorcov už pri vývoji
> Skúmanie metrík a zistiť chýbajuce pokrytie testov
> Zastrešenie komplexného testovania a prípravy produktov pred spustením do živej prevádzky
> Identifikácia a nahlasovanie chýb

+ Možnosť Homeoffice
+ Práca v stabilne rastúcej spoločnosti
+ Mladý a dynamický kolektív
+ Pravidelné teambuildingové aktivity
+ Podpora osobného rozvoja a vzdelávania
+ Koncoročné odmeny
+ Otvorená a neformálna firemná kultúra s rodinnou atmosférou
+ Káva a brunch na pracovisku sú samozrejmosťou
+ Príjemné pracovné prostredie v oblasti Bratislava - Nové Mesto

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách:

1) Online testy (možné si spraviť v ľubovoľnom čase)
2) Pohovor

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov: https://www.trustpay.sk/wp-content/uploads/2021/03/Privacy-notice_HR_TP.pdf

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Prax s riadením softvérového testovania výhodou
> Znalosť základov a metodík SW testovania výhodou
> Skúsenosť s automatizovaným testovaním výhodou
> Znalosť Enterprise Architect a/alebo Visual Studio výhodou

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4055587  Posting date: 12.10.2023  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac