Kuchár

Trust Estate s.r.o.

Miesto práce
Zadunajská cesta, Petržalka
Termín nástupu
23.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850,00 € - 1150,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára/ku do kuchyne súkromnej školy v Bratislave - Petržalke,
ponúkaný nástupný plat brutto vo výške od 850,- EUR do 1.150,- EUR,
nástup do zamestnania 23.9.2018
na TPP, pracovná doba PO - PIA , 7.30 - 16.00 hod,
požadujeme skúsenosti v školskom stravovaní, normovanie jedál a tvorba
jedálneho lístka, vyučenie v odbore, zdravotný preukaz.
Výhodou je prax.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa zoberá viacerými činnosťami: realitná činnosť, reklamná činnosť, správcovská činnosť: krajčírska dielňa, školská kuchyňa a bufet
ID: 3439124  Posting date: 18.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 850,00 € - 1150,00 €