Vodič MKD

Trucksped Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Plaveč
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac624 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Seriozna Firma s dlhoročnou existenciou Prijme vodicov MKD do TPP PRACA v EU. Začiname s kamionom v Prešove a končime v Prešove.Možnosť pracovať kolečka alebo dvoj tyždňove turnusy aj štvor tyždňove turnusy a tyžden doma vodič si môže vybrať. Pozadovane vodicske opravnenie C+E, PSYCHOTESTY, KARTA VODICA, ZDRAVOTNA PREHLIADKA. PRAX minimalne 1 rok . Blizsie informacie osobne na pracovnom pohovore. Zivotopisy prosim zasielat mailom [email protected] alebo tel.0905525196

prémie za nadčasy a splneného plánu , spoločne dovolenky platene firmou, odmeny na jubilejné výročia, dohoda na turnusovú prácu, vozidlo pridelene jednému vodičovi

Informácie o výberovom konaní

životopisy na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom a podobne. Prax vo vedení Kamiónu a vybavenie dokladov

Spoločnosť je 21 rokov na trhu to samo píše svoju charakteristiku

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3761725  Posting date: 12.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 400 - 2 000 EUR/mesiac624 eur