Kuchár v modernej kantíne White Dragon

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 18, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hod.Mzda na základe skúseností, živnosť vítaná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky na Starých Gruntoch v Bratislave hľadáme šikovného kuchára alebo s chuťou učiť sa nové veci. Hľadáme niekoho, kto nám pomôže najmä počas obedov, ale aj mimo nich, keď sa v našich priestoroch konajú najmä firemné eventy.

Povinnosti:
- príprava denného menu
- príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- príprava cateringov
- podpora firemných a súkromných eventov, ktoré sa konajú v našej prevádzke

Pracovná doba je pondelok až piatok, od 7:00 do 15:00, v prípade eventov sa upravuje po spoločnej dohode v tíme.

Vaše životopisy a pár viet o sebe budeme čakať na našom emaily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme Trnka, rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu už viac ako 10 rokov. Vrátili sme sa naspäť ku koreňom, do rodnej Trnavy. Našou prvou prevádzkou bol Thalmeiner, známy svojim poctivým prístupom ku kaviarenskému remeslu. Okrem mestskej kaviarne patrí do našej skupiny aj beer & bistro Akademia na Nádvorí alebo remeselná pekáreň Chlieb Náš v Trnave a Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3782316  Posting date: 20.6.2023  Basic salary component (gross): 8 EUR/hod.