Pomocný/á kuchár/ka (TPP)

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat 800/brutto + príplatky za prácu cez víkend, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky Thalmeiner hľadáme zodpovedného kolegu alebo kolegyňu na pozíciu pomocný/á kuchár/ka.

Náplňou Vašej práce bude:

- pomocné práce pri príprave jedál podľa stanoveného menu
- príprava raňajok, sendvičov, výrobkov studenej kuchyne, pomoc kuchárovi
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Typ. prac. pomeru: TPP

Čas: krátky/dlhý týždeň (6 – 18 hod.)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme Trnka, rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu už viac ako 10 rokov. Vrátili sme sa naspäť ku koreňom, do rodnej Trnavy. Našou prvou prevádzkou bol Thalmeiner, známy svojim poctivým prístupom ku kaviarenskému remeslu. Okrem mestskej kaviarne patrí do našej skupiny aj beer & bistro Akademia na Nádvorí alebo remeselná pekáreň Chlieb Náš v Trnave a Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3491332  Posting date: 26.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: nástupný plat 800/brutto + príplatky za prácu cez víkend, sviatok