PHP Programátor

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Od 1 600 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy závisí od pracovných skúseností a seniority kandidáta a je predmetom dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta / kandidátku na pozíciu PHP Programátor.

Naším klientom je rozrastajúca sa slovenská IT spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách. Spoločnosť momentálne rozbieha zaujímavý dlhodobý projekt pre finančný sektor.

Tvojou náplňou práce bude vývoj a inovácia aplikácií v rámci Asset Management Platform. Pracovať budeš na zaujímavých projektoch v oblasti asset managementu, teda správy a riadenia finančných aktív.

Ako PHP Programátor na tejto pozícii budeš zodpovedný najmä za:
• Vývoj v programovacom jazyku PHP vrátane frameworku Symfony
• Technická podpora pri tvorbe analýzy, schopnosť pripraviť odhady prácnosti pre časť vývoja
• Práca s databázou, tvorba dátových modelov
• Výkon unit testov, oprava chýb

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:
• Ma skúsenosť s vývojom v PHP a skúsenosti s framework Symfony
• Ma schopnosť samostatne pracovať
• Ma schopnosť jasne, rýchlo a efektívne formulovať svoje myšlienky a efektívne spolupracovať s tímom

Náš klient Vám vie poskytnúť potrebné zaškolenie a prevedie Vás celým procesom a fungovaním firmy. Venovať sa Vám budú skúsenejší kolegovia, ktorí budú pre Vás podporou ako v začiatkoch, tak aj vo Vašom ďalšom pôsobení v spoločnosti.

- práca s najmodernejšími technológiami,
- príjemné pracovné prostredie a ústretový kolektív,
- podpora zo strany skúsenejších kolegov,
- odborné vzdelávanie a rast,
- flexibilná pracovná doba,
- multisport karta,
- príspevok na Hobby vzdelávanie,
- príspevok na III. Pilier,
- dalšie benefity budú vybranému kandidátovi predstavené na osobnom pohovore.

Budeme veľmi radi, ak nám spolu s Vaším CV poskytnete aj ukážky projektov, na ktorých ste pracovali.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu od roku 2000 ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Preferovaný tech stack:
PHP 7.X
Symfony (PHP framework)
JavaScript, HTML , CSS , SQL, XML, Git, Composer

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4166605  Posting date: 21.9.2021  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac