Technik údržby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac+ príplatky za pohotovosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – úspešnú spoločnosť v oblasti komplexných služieb o budovy – hľadáme Servisného technika, ktorý bude mať na starosti dohľad nad jedným objektom v Bratislave – medicínskym centrom. Servis budovy musí byť tým pádom zabezpečený takmer non-stop, preto je na túto službu klientovi pridelený technik. Súčasťou servisu je aj pohotovosť z domu, ktorá je platená.

Prevažnú časť práce tvoria aktivity:

· bežná údržba budovy (bežný servis, opravy, obsluha kotolne, sťahovanie a pod.)
· servis vzduchotechniky a vykurovacej techniky, rekuperácia, opravy, izolácie
· servisné výjazdy a vykonávanie servisných zásahov
· starostlivosť o zverené náradie a pracovné pomôcky

· samostatná kreatívna práca
· príplatok za pohotovosť
· potrebné zaškolenie a ďalšie školenia hradené zamestnávateľom
· príspevok na dôchodkové sporenie, príplatky v čase PN

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je etablovaná spoločnosť, ktorej predmetom činnosti sú komplexné služby v oblasti vykurovania, chladenia v obytných, priemyselných, obchodných zariadeniach a v rodinných domoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

· technický alebo elektrotechnický odbor vzdelania výhodou
· prax s elektrotechnickými zariadeniami min. 3 roky
· vyhláška v elektrotechnike §21 je výhodou
· schopnosť samostatnej práce, fyzická zdatnosť
· precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3999503  Posting date: 12.11.2020  Basic salary component (gross): 1 400 EUR/mesiac