Finančný manažér / manažérka

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Od 4 000 EUR/mesiacodmeňovanie sa bude odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Finančný manažér - kontrolór závodu. Vhodný kandidát má skúsenosť s finančným riadením vo výrobnej spoločnosti, kde sa venoval aj oblasti kontrolingu.

Našim klientom, je významný výrobca, ktorý do svojich technológií neustále investuje a tým zabezpečuje konkurencie schopnosť spoločnosti. Ide o stabilnú, prosperujúcu medzinárodnú spoločnosť, ktorá je leadrom vo svojom odvetví. Závod so sídlom v priemyselnom parku v súčasnosti zamestnáva viac ako 500 zamestnancov.

Finančný manažér zastrešuje po odbornej a organizačnej stránke ekonomické oddelenie spoločnosti. Reportuje priamo riaditeľovi závodu a manažmentu v zahraničí. V jeho práci mu pomáha jeho tím 4 skúsených kolegov, ktorých priamo riadi. Kandidát príde do prostredia so zabehnutými procesmi a štandardami

Úspešný kandidát / kandidátka bude:
- komplexne zastrešovať finančné riadenie spoločnosti
- analyzovať finančné ukazovatele
- dávať návrhy na opatrenia
- zabezpečovať styk s bankami
- zabezpečovať financovanie a zdroje
- mať zodpovednosť za účtovníctvo po metodickej stránke
- mať zodpovednosť za finančný kontroling a reporting
- riadiť tím pracovníkov ekonomického oddelenia

Akého kandidáta / kandidátku očakávame?
- akčného a dynamického
- komunikatívneho
- otvoreného
- ochotného pracovať v medzinárodnom prostredí

Na danej pozícii sa môže uplatniť skúsený manažér, ale aj odborník z oblasti ekonomiky, kontrolingu, účtovníctva ale aj auditu.

Vítaní sú aj kandidáti z iných regiónov, pre ktorých má spoločnosť pripravené nadštandardné zázemie.

Váš budúci zamestnávateľ podporuje formou zamestnaneckých benefitov zdravý životný štýl. K dispozícii budete mať darčekové poukážky, spoločné športové a spoločenské podujatia, vlastné stravovanie a špičkovú posilňovňu.

Samozrejmosťou je podpora ďalšieho vzdelávania, výuka jazyka priamo na pracovisku, pravidelné odborné školenia a stáže v zahraničí.

Ďalšie benefity:
- silná podpora od vedenia spoločnosti,
- služobné vozidlo,
- možnosť ubytovania v mieste výkonu práce,
- manažérsky bonus,
- 13. a 14. plat
- vlastné stravovacie zariadenie s príspevkom na stravu,
- darčekové poukážky,
- možnosť zakúpenia vyrábaných produktov so zamestnaneckou zľavou.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom vo svojom odbore. Zariadenia, ktoré vyrába, sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí. Klient sa aktívne podieľa na dianí v spoločnosti a zapája sa do rôznych nadnárodných športových aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Zaujme nás kandidát s praxou v oblasti finančníctva, ekonomiky, auditu a účtovníctva. Prax v uvedených oblastiach vo výrobnej spoločnosti výhodou. Na uvedenej pozícii sa presadí kandidát s vysokou mierou samostatnosti, s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami, prirodzená autorita a vzor pre tím zamestnancov na ekonomickom oddelení. Práca si vyžaduje výbornú znalosť excelu, skúsenosti s IS SAP budú Vašou výhodou. Znalosť anglického alebo talianskeho jazyka je nevyhnutná z dôvodu komunikácie so zahraničným vedením spoločnosti.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3735826  Posting date: 26.6.2020  Basic salary component (gross): 4 000 EUR/mesiac