Marketingový pracovník

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
ihneď | dohodou
800 € a viac (v závislosti od skúseností a schopností kandidáta) mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Marketingový pracovník.

Naším klientom je úspešná slovenská výrobná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny firiem zastrešených českou materskou spoločnosťou. Spoločnosť nášho klienta sa už 16 rokov zaoberá výrobou pestovateľských substrátov, hnojív a dekoračných záhonových kôr. Zákazníkmi nášho klienta sú maloobchodné predajne, obchodné reťazce, ale aj profesionálni pestovatelia, záhradnícke centrá a pod.

Marketingový pracovník bude súčasťou marketingového oddelenia, ktoré tvoria 2 Marketingoví pracovníci a Vedúca marketingového oddelenia. Tento tím kompletne zastrešuje marketingové aktivity zamerané tak na podporu predaja smerom k distribučným kanálom, ako aj smerom ku konečnému zákazníkovi. Jedná sa čiastočne o B2B a čiastočne B2C. Činnosť marketingového oddelenia je komplexná a využíva všetky dostupné marketingové nástroje.

Podstatou pracovnej pozície Marketingový pracovník je navrhovanie a realizovanie marketingových aktivít, ktoré podporia dosahovanie predajných cieľov spoločnosti.

Medzi typické činnosti patrí:
• participácia na tvorbe marketingovej stratégie a propagácie spoločnosti,
• navrhovanie, koordinovanie, realizovanie a vyhodnocovanie jednotlivých marketingových aktivít (promo akcie, printová a televízna reklama, eventy pre zákazníkov spoločnosti, ...)
• zabezpečovanie reklamných a darčekových predmetov, ako aj rôznych tlačovín, reklamných prospektov a brožúr,
• monitorovanie trhu, ako aj činnosti konkurencie a následné spracovávanie týchto informácií pre obchodnícky tím.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý:
• aktívne komunikuje v maďarskom jazyku - slovom aj písmom. Maďarský jazyk bude využívať pri komunikácii s kolegami z maďarskej sesterskej spoločnosti, pre ktorú zastrešuje vybrané marketingové aktivity,
• má rád kreatívnu prácu, vie prinášať nové nápady a je zameraný na výsledky.

Vhodný kandidát na túto pozíciu má aspoň minimálne skúsenosti s akýmkoľvek marketingom - s navrhovaním marketingových aktivít alebo organizáciou akcií pre zákazníkov, atď.

Vybraný kandidát po nástupe na pozíciu absolvuje 2-mesačný zaškoľovací proces, v rámci ktorého absolvuje prehliadku spoločnosti, oboznámi sa s výrobným procesom a sortimentom spoločnosti, navštívi materskú spoločnosť v Čechách, pôjde na obchodné stretnutie s Obchodným manažérom, absolvuje rôzne produktové aj obchodnícke školenia a pod. So systémom práce vybraného kandidáta zoznámi priama nadriadená, ako aj kolega na rovnakej pozícii.

• práca pre rastúcu modernú spoločnosť s dlhodobo pozitívnymi finančnými výsledkami
• pracovná pozícia, ktorá poskytuje obrovský priestor na sebarealizáciu a kreativitu
• práca v mladom kolektívne a príjemnom pracovnom prostredí
• základný plat a mesačné prémie za plnenie marketingových aktivít
• 13. plat
• presne stanovený plán adaptácie spojený s návštevou materskej firmy v Čechách
• školenia a tréningy zamerané na manažérske zručnosti
• 2x ročne celofiremný teambuilding
• naturálne odmeny a zvýhodnený nákup produktov spoločnosti
• obedy zabezpečené vo firemnej jedálni, výber z 3 jedál

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3400010  Posting date: 24.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 800 € a viac (v závislosti od skúseností a schopností kandidáta) mesačné prémie