Sales Manager

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Sales Manager.

Práca je formou home office. Región pôsobenia bude prispôsobený bydlisku kandidáta.

Naším klientom je úspešná fínska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a servisom zdvíhacích zariadení (žeriavové systémy, otočné, mostové žeriavy, kladkostroje, a pod.) určených pre rôzne výrobné spoločnosti najmä v oblasti automotive a strojárstva. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta a vo svojom odbore patrí k lídrom na svetovom trhu.

Sales Manager na tejto pozícii predáva hlavne mostové žeriavy, portálové žeriavy, otočné žeriavy a ďalšie zdvíhacie zariadenia. Podstatou pracovnej pozície je akvizícia nových zákazníkov, čo tvorí cca 75% náplne práce Sales Managera.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• akvizícia nových zákazníkov a nových obchodných príležitostí,
• vedenie obchodných rokovaní s cieľom zistiť aktuálne potreby zákazníka a navrhnúť vhodné riešenia a produkty,
• vypracovávanie cenových ponúk a uzatváranie obchodu,
• technické poradenstvo pre zákazníkov,
• budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi.

Sales Manager sa bude môcť oprieť o trvalú technickú, ale aj administratívnu internú podporu, ktorá mu podstatne uľahčí jeho prácu v teréne.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta s technickým vzdelaním, ktorý má obchodnícke skúsenosti. Nevyhnutnosťou na tejto pracovnej pozícii je aktívna komunikácia v anglickom jazyku – slovom aj písmom, keďže je to nadnárodná spoločnosť a angličtina je komunikačným jazykom. V angličtine budú prebiehať úvodné školenia, ale aj rôzne meetingy, konferenčné hovory a pod.

Po nástupe na pozíciu prejde vybraný kandidát zaškolením, v rámci ktorého sa zoznámi s fungovaním spoločnosti, so systémom práce, s informačným systémom, atď. Produktové školenia budú prebiehať v zahraničí – hlavne v Rakúsku a v Čechách.

• práca pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom vo svojom odbore
• pracovná pozícia s dlhodobou perspektívou
• práca v medzinárodnom kolektíve
• motivujúce platové ohodnotenie – nadštandardný fixný plat a polročné bonusy
• odborný rast a rozvoj prostredníctvom rôznych školení (produktové, obchodné zručnosti,...)
• možnosť výhodne si zakúpiť firemné akcie
• rôzne slovenské aj medzinárodné teambuildingy
• ostatné benefity budú upresnené na osobnom pohovore s naším klientom

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3306881  Posting date: 9.2.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: nadštandardné platové ohodnotenie