Zdravotná sestra - Inštrumentárka

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozíciu Zdravotná sestra – Inštrumentárka.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť nemocníc po celom Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch postupne investuje do modernizácie nemocničných budov, rekonštrukcie operačných sál a nákupu nového prístrojového vybavenia. Nemocnica v Žiari nad Hronom disponuje 11-timi rôznymi oddeleniami, viac ako 20-timi rôznymi ambulanciami a 2 operačnými sálami.

Inštrumentárka pôsobí na príslušnej operačnej sále podľa vopred prideleného rozpisu plánovaných operácií. Podstatou jej práce je pripraviť potrebné inštrumentárium k operačnému výkonu a následne asistovať operujúcemu lekárovi (inštrumentovať) počas celej operácie.

Inštrumentárka pracuje na dennú zmenu (pondelok – piatok) a s 3 ďalšími kolegyňami sa strieda pri držaní pohotovostnej služby, ktorá trvá od 15:30 do 7:30.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- príprava a sterilizácia operačnej sály a inštrumentária k plánovanej prípadne akútnej operácii,
- asistencia lekárovi (inštrumentovanie) počas operačného výkonu,
- vedenie príslušnej dokumentácie v rámci operačného výkonu.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť ako skúsenú zdravotnú sestru – inštrumentárku, tak aj zdravotnú sestru - absolventku bez predchádzajúcich praktických skúseností.

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi potrebné zaškolenie a plnú podporu zo strany skúsenejších kolegov. Zaúčaním Vás prevedie skúsená kolegyňa, ktorá pôsobí na pozícii Inštrumentárka a odovzdá Vám všetky potrebné informácie.

- perspektívna a dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v príjemnom a modernom prostredí,
- rôzne školenia pre zvyšovanie odbornosti zamestnancov,
- možnosť odborného a profesného rastu – v prípade záujmu Vám spoločnosť vie umožniť zmenu oddelenia,
- platové ohodnotenie zohľadňujúce pracovné skúsenosti kandidáta,
- poskytovanie celoročnej zdravotnej starostlivosti,
- program podpory rodiny (príspevky na letné tábory pre deti, mikuláš pre deti, extra voľno 1. deň školy dieťaťa,...),
- rôzne teambuildingové aktivity,
- ostatné výhody a benefity budú kandidátom predstavené na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť nemocníc po celom Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch postupne investuje do modernizácie nemocničných budov, rekonštrukcie operačných sál a nákupu nového prístrojového vybavenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3238414  Posting date: 10.11.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: adekvátne finančné ohodnotenie