Konštruktér | Vývojár

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne k pozícii a skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Konštruktér | Vývojár .

Naším klientom je dlhodobo úspešná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí ako významný výrobca a dodávateľ komponentov (najmä ovládacie tiahla pre otváranie dverí a okien, riadenie, vetranie a pod.) pre svetoznáme značky osobných automobilov. Okrem samotnej výroby sa spoločnosť venuje aj vývoju nových dielov a to priamo v spolupráci s jednotlivými automobilkami.

Úspešný kandidát na tejto pozícii sa bude počas adaptácie venovať najmä konštrukčnej činnosti, čo v sebe zahŕňa hlavne tvorbu výkresovej dokumentácie a modelovanie v konštrukčnom programe.

Po adaptácii sa bude Konštruktér | Vývojár priamo podieľať na vývoji nových produktov v spolupráci s automobilkami a vývojovým oddelením sesterskej pobočky v Nemecku. Jeho hlavnou úlohou bude teda vývoj a návrh konštrukčných princípov nových produktov na základe požiadaviek zákazníkov.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícií patrí:
- komunikácia s automobilkami ohľadom požiadaviek na novo-vyvíjaný produkt,
- návrh konštrukčných princípov produktu,
- spolupráca s vývojovým oddelením v sesterskej spoločnosti v Nemecku,
- participácia na konštrukcii – kreslenie, špecifikácia materiálu, kótovanie.

Úspešnému kandidátovi bude poskytnuté komplexné zaškolenie, ktoré náš klient prispôsobí jeho skúsenostiam a schopnostiam. V rámci adaptácie sa kandidát podrobne oboznámi nielen s fungovaním spoločnosti, ale aj s jednotlivými produktami.

Vývojové oddelenie sa zatiaľ nachádza v sesterskej spoločnosti v Nemecku a náš klient chce toto oddelenie vytvoriť aj v slovenskej divízii. Preto po komplexnom zaučení sa do procesov a produktov spoločnosti, bude kandidátovi umožnené zaškolenie priamo v Nemecku, kde sa naučí jednotlivé princípy a postupy vývoja.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý sa chce podieľať na vývoji nových produktov a ocení možnosť sebarealizácie, ktorú táto práca prináša.

Na tejto pracovnej pozícii by sme radi vyzdvihli:
- zaškolenie na vývojovom oddelení v sesterskej spoločnosti v Nemecku,
- priame podieľanie sa na vývoji nových produktov pre automobilky,
- adaptačný program prispôsobený schopnostiam kandidáta.

Ostatné výhody a benefity:
- zázemie úspešnej a medzinárodnej spoločnosti,
- odborný rast,
- 13. a 14. plat,
- bohatý sociálny program (spoločné akcie, príspevky na kultúrne alebo športové akcie),
- ďalšie benefity sú súčasťou bohatého sociálneho programu spoločnosti.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je dlhodobo úspešná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí ako významný výrobca a dodávateľ komponentov (najmä ovládacie tiahla pre otváranie dverí a okien, riadenie, vetranie a pod.) pre svetoznáme značky osobných automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorý:
- ovláda niektorý z bežných konštrukčných programov, ako napríklad SolidWorks, Catia, AutoCad a pod.,
- aktívne komunikuje v nemeckom jazyku.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2767290  Posting date: 14.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: adekvátne k pozícii a skúsenostiam