Senior recruiter

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Baví ťa recruiting? Tak mi pokojne pošli svoje CV, aktuálne hľadáme skúseného recruitera do nášho tímu. Tvojou hlavnou náplňou práce bude obsadzovanie rôznorodých pracovných pozícií u klientov, čiže vyhľadávanie vhodných kandidátov, vedenie pohovorov a komunikácia s klientmi.

Požadujeme

Anglický jazyk na komunikačnej úrovni - nutnosť
Skúsenosti s recruitingom
Samostatnosť a proaktivita
Dobré komunikačné zručnosti

Ponúkame

Základná mzda od 1000€ (mzda sa môže navýšiť v závislosti od skúsenosti kandidáta)
Variabilná zložka mzdy v závislosti od obsadenia pozícií
Kancelária, v ktorej nájdeš aj drobné občerstvenie, situovaná v centre mesta
Sick days

Predpokladaný termín nástupu

1.1.2021

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme do interného stavu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Natália Neuhybelová
T: +421902922838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3996169  Posting date: 5.11.2020  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac