Obchodný zástupca pre personálnu agentúru

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Do interného stavu hľadáme priebojného obchoďáka, ktorý nemá problém jazdiť po celom Slovensku a vie niečo o personálnom biznise alebo obchode.
Náplň práce:
Získavanie nových klientov v oblasti dočasného pridelenia (temporary staffing)
Aktívna starostlivosť o pridelených klientov
Podpora pre naše realizačné oddelenie

Požadujeme

Ochota cestovať po celom Slovensku
Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
Samostatnosť, zodpovednosť, energickosť
Chuť pracovať na sebe a prispievať k dobrým výsledkom spoločnosti

Ponúkame

Základná mzda 1100€ brutto/mesiac
Variabilná zložka mzdy v závislosti od výsledkov
Plne hradené stravné lístky
Služobné auto po skúšobnej dobe aj na súkromné účely
Veľká miera slobody

Predpokladaný termín nástupu

1.10.2020

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Obsadzovaná pozícia je do interného stavu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Natália Neuhybelová
T: +421902922838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3966841  Posting date: 11.9.2020  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac