Production Manager

Pre nášho klienta, spoločnosť pohybujúcu sa v oblasti technológií a inovácií, hľadáme production managera pre divíziu KOVO.

Miesto práce

okres Liptovský Mikuláš

plný úväzok

Náplň práce

  • plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít vrámci pridelenej divízie,
  • participácia na tvorbe výrobných plánov, budgetov a výrobných analýz,
  • implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov,
  • koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie členov divízie,
  • zabezpečovanie technickej podpory produkcie, denné vedenie porád a reporting,
  • nastavovanie dennej kontroly výkonov pre výrobné strediská divízie.

Požadujeme

  • min. stredoškolské vzdelanie v strojárenskom odbore,
  • min. 3 roky skúseností na obdobnej pozícii,
  • anglický jazyk - komunikatívna úroveň,
  • znalosť výrobných procesov: obrábanie kovov, montáž, balenie,
  • MS Office - pokročilá úroveň

Ponúkame

  • mzda od 1800 € brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy do 30% (v závislosti od skúseností kandidáta),
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade otázok ma neváhajte kontakovať:

Ing. Michaela Matulová

Tel.č: +421 902 942 408

E-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3948226  Posting date: 7.8.2020  The job comes from another website or source.