Kontrolór

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti zábavného priemyslu hľadáme kontrolóra prevádzok.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • podpora a kontrola online systémov,
  • príprava a vyhodnotenie štatistík strojov,
  • podpora účtovného oddelenia,
  • príprava pravidelných správ a podkladov pre centrálu a vedenie spoločnosti,
  • pravidelné previerky hotovosti a kontrola prevádzkového poriadku,
  • vykonávanie pravidelných mesačných revízií,
  • audit prevádzok,
  • hlavná zodpovednosť za vypracovanie a dodržiavanie interných predpisov a nariadení.

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie s min. ročnou praxou prípadne vysokoškolské vzdelanie,
  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni,
  • MS Office - pokročilá úroveň,
  • samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa novým veciam,
  • analytické myslenie a systematickosť,
  • dobré komunikačné zručnosti.

Ponúkame

  • mzda 2200 € brutto/mesiac,
  • služobný automobil, notebook a mobil,
  • flexibilný pracovný čas,
  • možnosť 13. platu,
  • a iné.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Michaela Matulová
Tel.č: +421 902 942 408
E-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3841329  Posting date: 7.1.2020  The job comes from another website or source.