Obchodný zástupca - agronóm

Pre poprednú svetovú spoločnosť pôsobiacu v odbore ochrany rastlín hľadáme šikovného a komunikatívneho obchodného zástupcu.

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • komunikácia so zverenými zákazníkmi
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • poskytovanie odborného poradenstva vo zverenom regióne
  • budovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • zodpovednosť za predaj produktov a plnenie obchodných aktivít
  • prezentácia spoločnosti a jej produktov na výstavách, seminároch a iných podujatiach

Požadujeme

  • vzdelanie v poľnohospodárstve - agronomické zameranie
  • prax v agronómií min. 5 rokov, znalosť problematiky
  • obchodné myslenie, proaktívny obchodný prístup
  • samostatnosť a precíznosť v práci
  • dobré prezentačné a komunikačné zručnosti

Ponúkame

  • mzda od 1400 € brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy
  • možnosť odborného rastu
  • práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti
  • služobné auto

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová
+421902922832
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3802466  Posting date: 4.11.2019  The job comes from another website or source.