Obchodný zástupca / Business Developer

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu poradenské služby, hľadáme do tímu business developera, ktorý bude mať na starosti rozvoj obchodných aktivít spoločnosti na slovenskom trhu.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
  • vedenie obchodných stretnutí s klientom
  • vyjednávanie zmluvných podmienok s klientom
  • uzatváranie obchodných dohôd so získanými klientmi
  • vytváranie a udržiavanie obchodných vzťahov
  • networking, rozvoj obchodných kanálov

Požadujeme

  • skúsenosti z oblasti predaja služieb B2B (ideálne skúsenosti s predajom poradensko - konzultačných služieb)
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • reprezentatívne a presvedčivé vystupovanie
  • silná orientácia na výsledok, dosahovanie cieľov
  • pro-aktívny a pro-zákaznický prístup

Ponúkame

  • fixná mzda od 1500 € brutto/mesiac + finančná provízia závislá od dosiahnutých výsledkov
  • bonusy vyplácané 2x ročne (cca vo výške mesačného platu)
  • služobný automobil aj k súkromným účelom
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová
+421902922832
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3758969  Posting date: 10.9.2019  The job comes from another website or source.