Technicko-administratívna podpora skladu

Miesto práce

Žarnovica

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Náplň práce

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme spoľahlivého zamestnanca, ktorý bude zastrešovať administratívu skladu údržby.
  • Príjem a výdaj tovaru
  • Kontrola a evidencia materiálu a náradia
  • Práca len na rannú zmenu

Požadujeme

  • Strojárske / elektrotechnické vzdelanie
  • Prax v sklade alebo na oddelení údržby 2 roky podmienkou
  • Technické myslenie
  • Zmysel pre poriadok a systematickosť

Ponúkame

  • Základná mzda: od 850€ brutto / mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúsenosti kandidáta
  • 13. a 14. plat po odpracovaní jedného roka
  • Príspevok na dopravu
  • Dochádzkový bonus
  • Práca len na jednu zmenu
  • Stravovacia karta
  • Sociálne benefity

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3738492  Posting date: 13.8.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou