Asistent pre obchod a logistiku s AJ

Máš komunikatívnu angličtinu a si aktívny šofér? Ak ti aj chýba prax, nevadí! Do malého tímu hľadáme šikovného a samostatného človeka s chuťou učiť sa a naberať skúsenosti v oblasti a obchodu a logistiky.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Spracovanie cenových podkladov od dodávateľov a vypracovanie cenových ponúk pre zákazníkov.
  • Spracovanie prijatých objednávok a vystavovanie objednávok dodávateľom a vedenie evidencie obchodných prípadov.
  • Komunikácia s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi.
  • Spolupráca s účtovníkom pri fakturácii a kontrole došlých faktúr.
  • Vedenie menšieho skladu spoločnosti - príjem, výdaj, evidencia.
  • Spracovanie reklamácií od zákazníkov.
  • Príprava produktov na odoslanie a zabezpečenie ich prepravy.
  • Garantovaná mzda 1000€ (možnosť navýšenia po určitom čase)

Požadujeme

  • SŠ ekonomické/ dopravné/ obchodné zameranie
  • AJ na úrovni B2, schopnosť dohovoriť sa ústne aj písomne
  • Aktívny vodič - B (jazdiť sa bude najmä v rámci Bratislavy)
  • Prax s prácou s objednávkami, skladom či prepravou výhodou
  • Samostatný a komunikatívny typ s chuťou učiť sa

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Lucia Michalíková

+421 902 922 833
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3573433  Posting date: 8.1.2019  The job comes from another website or source.