Plánovač výroby

Pre podnik so zameraním na strojársku výrobu hľadáme plánovača výroby.

Miesto práce

okres Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

  • Zostavovanie a vypracovávanie plánov výrobného procesu v spolupráci s jednotlivými projektovými manažérmi
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Denné sledovanie a korekcia výrobného plánu
  • Evidovanie a sledovanie jednotlivých fáz výrobného procesu, analýza možných rizík a ich predchádzanie
  • Vypracovávanie pravidelných reportov pre vedenie aj zákazníkov

Požadujeme

  • Strojárske zameranie
  • Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
  • Skúsenosti so strojnými a oceľovými konštrukciami
  • Analytické myslenie a organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, flexibilita a schopnosť pracovať pod stresom
  • Prax v plánovaní výroby a znalosť cudzieho jazyka výhodou

Ponúkame

  • Príspevok na letnú a zimnú dovolenku
  • Finančné odmeny pri významných jubileách
  • Možnosť zamestnaneckej pôžičky
  • Možnosť výhodného ubytovania a stravovania
  • Využívanie výrobných možností spoločnosti za zvýhodnených podmienok
  • Bezplatná výpožička náradia
  • Možnosť hrať v hokejovom alebo kolkárskom tíme a účasť na ďalších športových aktivitách
  • Mzdové podmienky: od 700 € brutto / mesiac v závislosti od skúseností a seniority + prémiová zložka

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová [email protected]
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3447225  Posting date: 12.7.2018  The job comes from another website or source.