Microsoft Exchange Administrator

Hľadáme IT špecialistu na implementáciu, konfiguráciu, administráciu a support Microsoft Exchange.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Návrh, vývoj a implementácia nových riešení
  • Práca na implementačných projektoch v spolupráci s ďalšími členmi tímu v Bratislave a zahraničí
  • 3rd level support
  • Údržba a monitorovanie IT systémov
  • Riešenie technických problémov (väčšinou na Microsoft platformách)

Požadujeme

  • Exchange Server 2010/2016
  • Exchange Online
  • Office365
  • Exchange Hybrid Architecture (On premise & Cloud)
  • MS Azure Cloud
  • Nutná aktívna znalosť anglického jazyka (znalosť nemeckého jazyka je výhodou)
  • Certifikácia ITIL a Microsoft je výhodou (ITIL Foundation, MCP, MCTS, MCSA, MCITP atď.)
  • Výhodou: Cisco ESA, SharePoint, Windows Servers konfigurácia a administratíva

Ponúkame

  • Základná mzda 2000 Eur brutto/mesiac, v závislosti od skúsenosti mzda vie byť aj vyššia
  • Atraktívny balík kompenzácií (13., 14., 15. plat)
  • Pracovať v silnej a stabilnej celoeurópskej spoločnosti
  • Podpora Microsoft certifikácie

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu prosím o zaslanie CV do 14.6.2018.

Andrea Erniholdová

+421 911 235 982
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3418453  Posting date: 12.6.2018  The job comes from another website or source.