Channel manager pre výrobnú spoločnosť (aktívny AJ)

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

plný úväzok

Náplň práce

Pre významnú výrobnú spoločnosť v ZA kraji hľadáme vedúceho obchodnej divízie zameranej na distribútorské siete pre celosvetový trh. Kandidát by mal byť technicky orientovaný obchodný manažér s plynulou angličtinou, praxou zameranou na manažovanie obchodného tímu a so skúsenosťou z predaja výrobkov cez distribučné kanály.

Náplň práce (popis kľúčových zodpovedností, činností a úloh):
  • organizácia a riadenie práce obchodného 8-členného tímu vo vzťahu k zákazníkom zvereného segmentu,
  • návrh obchodnej stratégie zameranej na rozvoj distribučných kanálov,
  • účasť na tvorbe krátkodobých a dlhodobých plánov spoločnosti;
  • vedie obchodných rokovaní v súlade s dohodnutou obchodnou stratégiou spoločnosti,
  • spracovávanie krátkodobých a dlhodobých plánov predaja v rámci zvedeného segmentu,
  • konzultácia návrhov kúpno-predajných zmlúv s právnym oddelením ,
  • kontrolovanie dodržania stanoveného objemu zásob výrobkov segmentu,
  • zodpovednosť za dodržiavanie schválenej cenovej politiky spoločnosti, za dosiahnutie plánovanej marže,
  • zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc a postupov;

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie (I., II., III. stupeň) technického alebo ekonomického zamerania,
  • prax v oblasti predaja minimálne 5 rokov, výhodou je strojárenské/technické zameranie,
  • plynulá znalosť anglického jazyka je nutnosťou,
  • nutnosťou sú manažérske zručnosti a skúsenosti s riadením obchodného tímu,
  • nutnosťou sú skúsenosti s predajom cez distribučné kanály,
  • znalosť ekonomických vzťahov a princípov, znalosť obchodného práva,
  • skúsenosti s analýzou dát,
  • ochota a záujem cestovať do zahraničia,
  • vynikajúce komunikačné, argumentačné a vyjednávanie zručnosti,
  • zmysel pre tímovú prácu a schopnosť motivovať,
  • aktívny prístup k riešeniu problémov,
  • pokročilá úroveň práce s PC,
  • technické myslenie,
  • vodičský preukaz sk. B;

Ponúkame

  • notebook, mobil a automobil aj na súkromné účely,
  • sociálny program,
  • možnosť pravidelného cestovania do zahraničia,
  • priestor pre sebarealizáciu;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy v slovenskom jazyku môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozícia je obsadzovaná pre strojárenskú výrobnú spoločnosť, ktorá vyvíja a produkuje ložiská pre rôzne typy priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2812480  Posting date: 15.11.2016  The job comes from another website or source.