Junior Recruitment Konzultant - Researcher s aktívnou angličtinou

Do nášho recruitment tímu aktuálne hľadáme:

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • pravidelné kontaktovanie kandidátov z rôznych databáz,
  • inzerovanie voľných pracovných pozícií,
  • vyhľadávaní vhodných kandidátov (sociálne siete, job portály, internet atď.),
  • participácia pri executive search projektoch (neskôr práca na vlastných projektoch),
  • práca s internou databázou,
  • podpora ostatných členov tímu,
  • reporting;

Požadujeme

  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie,
  • anglický jazyk aktívne,
  • výborné verbálne zručnosti v rámci telefonického aj osobného kontaktu,
  • prax v oblasti recruitmentu vľkou výhodou,
  • energický typ človeka, ktorý sa chce presadiť svojou prácou,
  • obchodný duch;

V prípade Vášho záujmu nám pošlite Vaše CV a motivačný list. Ďakujeme.

Ponúkame

  • zaujímavé finančné ohodnotenie s motivačným bonusom,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • príjemný kolektív,
  • množstvo projektov - možnosť vybrať si;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy v slovenskom jazyku môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na súčasnom trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Našich konzultantov a inovatívne personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.
Vedúce postavenie na trhu strednej Európy, úzko spolupracujúca sieť medzinárodných pobočiek, ako aj znalosť regionálnych trhov sú dôvodmi, že sme strategickým partnerom medzinárodných ale aj malých a stredných spoločností, ktoré očakávajú efektívnosť a transparentnosť vo všetkých procesoch.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2749677  Posting date: 28.10.2016  The job comes from another website or source.