Hľadáme šikovnú chyžnú v Bratislave - nástup ihneď!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
650 €/mes + 100% príplatky za prácu počas sviatkov a príplatky za prácu cez víkendy od 25% do 50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • profesionálne služby pre hostí v zmysle vysokého štandardu Hotela
  • upratovanie priestorov hotela a hosťovských izieb, dopĺňanie vybavenia
  • používanie čistiacich prostriedkov
  • preberanie hosťovského prádla
  • práca organizovaná podľa rozpisu

  • stravovanie zabezpečené zdarma priamo v Hoteli
  • časovo flexibilná práca
  • stabilné zamestnanie v dynamickom tíme
  • uniforma a jej čistenie zdarma
  • práca na TPP
  • zmluva na 2 roky

V prípade, že Vás ponuka zaujala ma neváhajte kontaktovať na telefónom čísle +421917131685 , prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected], alebo mi rovno napíšte na FB Messengeri:
@TopJobSlovakia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Rakúska Hotelová sieť s dlhoročnou tradíciou v poskytovaní vysokého štandardu svojim klientom, ako aj zamestnancom s viac ako 28 Hotelmi v Rakúsku, na Slovensku a Slovinsku.
Hotel sa nachádza priamo v centre Bratislavy. Stačí sa postaviť na krok od dverí a nachádzate sa presne uprostred bratislavského Starého Mesta. Nechajte sa pohltiť čarom histórie a kultúry tohto jedinečného mesta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • silná orientovanosť na hostí a služby hotela
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • príjemné vystupovanie
  • poriadkumilovnosť
  • časová flexibilita a pozitívny vzťah k práci

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3489542  Posting date: 1.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 650 €/mes + 100% príplatky za prácu počas sviatkov a príplatky za prácu cez víkendy od 25% do 50%