Nájdite si super prácu ešte dnes!

Hľadáme stolárov do Rakúska, lákavý plat a ubytovanie zdarma !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stolárov do Rakúska!

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, bude aj telefonicky overená
  • prax v obore

  • dobré platové podmienky
  • Stabilné a dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú
  • dobré platové podmienky: 2100€/ netto
  • Preplácané nadčasy a víkendy

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo sa na ponuku informujte telefonicky na čísle 00421 917 131 685.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem. Kvôli veľkému záujmu kontaktujeme iba podmienkam vyhovujúcich kandidátov.

2100- euro / mesiac v čistom!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stabilná spoločnosť s dlhodobým pôsobením na trhu práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

  • samostatný
  • trpezlivý
  • flexibilný

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Salzburg, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2100,- euro/netto

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Vladimír Jančo
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3474834  Posting date: 28.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2100,- euro/netto