Nájdite si super prácu ešte dnes!

Zoraďovač vstrekolisov

1 500 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného zoraďovača vstrekolisov. Ak spĺňate požiadavky na túto pozíciu neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Náplň práce:
  • údržba a nastavovanie vstrekolisov
  • údržba a nastavovanie periférnych zariadení (temperačné jednotky, sušičky, hydraulické a laserové sekačky..)
  • sledovanie stavu náhradných dielov a príprava požiadaviek
  • zapisovanie porúch a servisných úkonov
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami na znižovaní prestojov

  • dovolenková a vianočná prémia
  • finančná odmena pri pracovných jubileách
  • stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,69 EUR
  • ubytovanie ZDARMA
  • doprava ZDARMA
  • stabilná práca
  • práca na TPP

Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba svetlometov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

  • seniorne skúsenosti a preukázateľná prax na rovnakej alebo podobnej pozícii v oblasti údržby vstrekolisov (Engel výhodou), lakovacích liniek, periférii, vákuovej techniky a pokovovacích zariadení
  • vyhláška 508/2009 Z.z. min. § 22 podmienkou
  • znalosti v oblasti elektriky, mechaniky, hydrauliky
  • znalosť čítania elektrických a hydraulických schém
  • technické myslenie
  • komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
  • ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
1 500 EUR/mesiacnástupný plat od 1 200€ + variabilná odmena 15 % + zákonné príplatky

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Daniel Gazdačko
Tel.: +421948925330
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 4169051  Posting date: 24.9.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac