Magento programátor - TOYETO Vnímavé hračky (e-shop www.toyeto.sk)

TOYETO s. r. o.

Miesto práce
Hrachová 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
závisí podľa skúseností a typu spolupráce, od 1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu TOYETO hľadáme talentovaného Magento 2 programátora, ktorý bude zodpovedný za vývoj a správu nášho eshopu www.toyeto.sk.

Ide hlavne o vývoj novej funkcionality, úpravy existujúcich modulov a nastavení. Ďalšou náplňou práce bude inštalácia upgradov a bezpečnostných fixov softvéru tak, aby bola zabezpečená bezproblémová prevádzka systému. Čiastočnou zodpovednosťou bude aj úprava používateľského rozhrania (front-end development) a nasadzovanie nových modulov Magenta.

Za čo budeš zodpovedať?
Programovanie novej funkcionality eshopu v technológii Magento 2
Inštalácia a nastavovanie modulov
Programovanie úprav front-endu eshopu
Pravidelný update našej inštalácie Magenta
Monitorovanie a inštalácia bezpečnostných záplat

Čo čakáme?
Znalosti a prax v objektovo orientovanom programovaní
Veľmi dobré znalosti jazyka PHP
Skúsenosti s vývojom pre Magento 2
Znalosti vývoja v technológiách JavaScript a CSS pre front-end
Certifikát vývojára pre Magento je výhodou

Flexibilný pracovný čas
Možnosť homeoffice
Každoročný teambuilding
Vzdelávanie podľa vlastných preferencií
Výborná kávička a pitný režim

Ďakujeme za záujem o túto pozíciu. Pokiaľ zodpovedáte kritériám, ozveme sa Vám telefonicky a dohodneme sa na osobnom stretnutí.

Tešíme sa :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Magento - Pokročilý

Samostatnosť
Zodpovednosť
Schopnosť dodržiavať stanovený deadline
Orientácia na hľadanie riešenia
Zmysel pre humor :)

Toyeto je kreatívny a jedinečný koncept, ktorý v súčasnosti prináša pod jednou strechou 10 krásnych showroomov / predajní s hračkami v SR, online katalóg a eshop v jednom, aj distribúciu tovaru v rámci veľkoobchodu. Sme výhradným distribútorom 20 prémiových značiek hračiek, ktoré kladú dôraz na rozvoj dieťaťa, udržateľnosť aj použité materiály.
ID: 3608947  Posting date: 12.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: závisí podľa skúseností a typu spolupráce, od 1500€