Vodič na súpravu s hydraulickou rukou a na posuvnú podlahu

TOŠO Trans s.r.o.

Miesto práce
Hradská 13983/5c, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
624 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na Walkingfloor (posuvná podlaha) a na súpravu s hydraulickou rukou.
Posuvná podlaha , práca v celej EU za výhodných platových podmienok.
Plat: 2100 až 2500 eur brutto z toho základná zložka mzdy 624eur brutto. Turnus max 2tyždne.

Hydraulická ruka,práca prevažne na území SR(Bratislava a okolie).
Potrebný viazačský preukaz a spôsobilosť na prácu s hydraulickou rukou.
Plat:1300 až 1700 eur.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Psycho testy,Karta tachografu,KKV

TOŠO Trans s. r. o. Bratislava je dopravná spoločnosť s vlastnými kamiónmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3154210  Posting date: 29.10.2020  Basic salary component (gross): 624 EUR/mesiac