Praktický lékař Praha 1 - 0,5 úvazek

TOPSEARCH, s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.7.2019
Mzdové podmínky (brutto)
2940

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost MUDr. Marie MAREŠOVÁ, s.r.o., hledáme vhodného kandidáta na pozici PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ do rodinné ordinace. Jedná se o lékařské zařízení na Praze 8, kde se klade důraz na spokojenost pacienta, kvalitní a tradiční péči a služby, s možností využití širokého spektra špičkových odborníků přímo ve zdravotním zařízení, včetně možnosti využití i lékárny.

ODPOVĚDNOST

• Vedení zavedené ambulance
• Poskytování léčebné péče registrovaným pacientům
• Provádění vstupních/periodických/mimořádných prohlídek
• Odborná poradenská činnost
• Spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví
• Práce v programu SmartMedics

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

• Měsíční odměnu 75.000 Kč brutto při 30 ordinačních hodinách
• 13 plat
• Zaběhanou a rodinnou ambulanci s kmenem 1 700 pacientů
• Ordinační hodiny podle Vašich potřeb, možnost ordinovat 1-5 dní/týden
• Podporu dalšího odborného vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• Zástup během Vaší dovolené či studijního volna
• Hrazenou účast na vybraných kongresech a vzdělávacích akcích
• Ordinaci vybavenou CRP, INR, EKG
• Zdravotní sestra s praxí je k dispozici
• Minimální administrativní zátěž
• Nadstandardní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zavedená ordinace praktického lékaře v rámci polikliniky na Praze 8.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Lékař

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

• Specializovanou způsobilost v oboru všeobecné praktické lékařství, atestace
• Lékaři v předatestační přípravě
• Profesionální a proklientský přístup
• Filozofie a kultura rodinné ambulance
• Znalost aj není nutná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost TOPSEARCH, s.r.o. byla založena v roce 2006 s cílem zužitkovat rozsáhlé znalosti a zkušenosti zakládajících členů a partnerů. Dlouhodobě působíme v oblasti Executive Search a máme pracovní zkušenosti na vyšších manažerských pozicích v oblasti obchodu i v oblasti lidských zdrojů (HR) z prostředí nadnárodních firem v různých odvětvích v rámci CEE. Jsme proto schopni nabídnout vyzrálou a vyváženou podporu našim klientům i kandidátům.
Smyslem našich aktivit je nabídnout společnostem ucelené portfolio služeb podložené vysokou profesionalitou, solidností a kvalitním servisem. Po dlouholetém působení v oblastech executive search, outplacementu a profesního rozvoje a na základě našich předchozích pracovních zkušeností ve vyšších manažerských pozicích v nadnárodních firmách, jsme schopni našim klientům nabídnout vyzrálou, vyváženou podporu a maximální loajalitu.
ID: 3691232  Posting date: 11.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2940