Kuchár

Top Grill LM s.r.o.

Miesto práce
OC Forum, Námestie legionárov, Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootváranej reštaurácie v OC NOVUM Prešov hľadáme šikovného a zodpovedného kuchára na plný úväzok. Minimálna prax 2 roky je podmienkou. Skúsenosti zahraničnej kuchyne je výhodou! Ponúkaný plat od 6€/h v čistom. Práca na dlhý/krátky týždeň. Životopisy zasielajte e-mailom: [email protected] prípadne telefonicky: ‪0908391117‬

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

2

Naša spoločnosť prevádzkuje sieť fast foodov a reštaurácií v obchodných centrách v Prešovskom a Košickom kraji. V tomto odbore pôsobíme už od r. 2005 a snažíme sa o kvalitné a dostupné služby. Naším cieľom je pevné postavenie na gastronomickom trhu a vytvorenie úspešnej reštauračnej siete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3991209  Posting date: 24.10.2020  Basic salary component (gross): 6 EUR/hod.