Samostatný účtovník - Poradenská spoločnosť

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 Eur brutto/mesačne + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, malú audítorskú a účtovnícku spoločnosť, s vyše 20-ročnou históriou na trhu, hľadáme kandidátov na pozíciu Samostatný účtovník.
Agenda zahŕňa:
- komplexné samostatné vedenie podvojného účtovníctva pre viacero klientov spoločnosti súčasne,
- spracovanie daňových priznaní, zostavenie účtovnej závierky,
- komunikácia s daňovým úradom a audítormi,
- fakturácia, Intrastat, saldo, príkazy na úhradu, základné analýzy a pod.

- práca pre úspešnú slovenskú spoločnosť
- stabilný malý kolektív
- možnosť ďalšieho rastu (hradené odborné semináre k novelám zákonov, k DPH, atď.)
- komplexné zaučenie do špecifík práce

V prípade záujmu, prosím zasielajte životopisy v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu a vyhradzujeme si právo osloviť iba vyselektovaných, ktorý najlepšie spĺňajú podmienky zadané klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Naším klientom je slovenská poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti auditu a účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Samostatný účtovník

Počet rokov praxe

2

- zodpovedná, samostatná, precízna osobnosť, ochotná sa učiť
- príjemná komunikácia s klientmi a dobrý time management
- znalosť účtovného programu COMPEKO VÝHODOU
- minimálna prax 2 roky na pozícií samostatný účtovník PODMIENKOU - rozhodujúce je ovládanie problematiky a legislatívy

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1145666  Posting date: 28.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1200 Eur brutto/mesačne + 13. plat