Vodič turnus 4+1

Tip Top trans s.r.o.

Miesto práce
Športová 264, 92571 Trnovec nad Váhom, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2000-2300eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na úniu GB D CH AT turnus 4+1 . Vozíme automobilku Land Rover Jaguar okolie Birmingham a Liverpool pod rakúskou špedíciou K-Logistics GMBH. Vozidlá sú pridelené (nestriedajú sa) 2-3 ročné Volvo Euro 6 + náves kogel mega. Plat 2000-2300€

Informácie o výberovom konaní

Prijmeme aj maďarsky hovoriacich občanov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou v rámci EU

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3149151  Posting date: 14.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2000-2300eur