Projektový manager / account manager

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.

Místo práce
Rohatec, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ ROHATEC HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:

PROJEKTOVÝ MANAGER /ACCOUNT MANAGER se zaměřením na klíčové zákazníky, jak domácí tak i zahraniční (SEKTOR B2B)

Pozice je vhodná pro zkušené uchazeče v oblasti prodeje i ambiciózní a aktivní junior kandidáty.

Společnost The Candy Plus Sweet Factory je jeden z největších výrobců cukrovinek v České republice, patří do nadnárodní skupiny Raisio se sídlem ve Finsku. Jsme perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost se stálým růstem.

VAŠE ÚKOLY:

  • Odpovídá za svěřené obchodní projekty a řízení vztahů se zákazníky
  • Zajišťuje organizaci a administraci celého procesu vývojových projektů (příprava a studie nových nabídek, výrobků a nově se rozvíjejících produktů, v úzké spolupráci s vývojovým, výrobním oddělením)
  • Zajišťování zákaznického servisu pro klíčové obchodní zákazníky/ partnery, řešení operativních problémů
  • velmi úzká spolupráce s vývojovým oddělením na svěřených projektech
  • Odpovídá za dosažení individuálních cílů se zákazníkem
  • Orientace na trhu, sběr dat z trhu, podílení se na přípravě strategie
  • Vedení obchodních jednání
  • Akvizice nových zákazníků - aktivní vyhledávání nových potenciálních klientů a identifikace nových obchodních příležitostí
  • Příprava podkladů pro obchodní plánování, plánování výroby a expedice, organizování přepravy pro klíčové zákazníky
  • Vyřizování reklamací,
  • Zpracování a správa dat v informačním systému
  • Vytváření reportů

CO NABÍZÍME:

  • Motivující pracovní a finanční podmínky;
  • Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
  • Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi;
  • Práci v přátelském kolektivu;
  • Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování)
  • Nástup dohodou, možno ihned

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Podmínkou je místo výkonu práce v Rohatci (denní dojezd)
  • Praxe v FMCG na obchodní pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • Obchodní, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Analytické schopnosti
  • Kreativní, aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Flexibilita, odolnost proti stresu
  • Velmi dobrá znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků výhodou
  • Znalost práce v MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Řidičské oprávnění sk. B (občasné služební cesty )

The Candy Plus Sweet Factory, s. r.o.

Kateřina Bartošová, Vítězná 200/6, Rohatec, PSČ 696 01

Jakékoliv dotazy Vám rádi osobně zodpovíme na tel: 518 398 765 a prověříme možnosti vzájemné spolupráce.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti The Candy Plus Sweet Factory dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Candy a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2763199  Posting date: 12.10.2016  The job comes from another website or source.