Retrakár / Vodič VZV v Ivanke pri Dunaji

Miesto práce
Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
1 085 EUR/mesiac985 € brutto + variabilná zložka až do výšky 100 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do skladu v Ivanke pri Dunaji hľadáme zodpovedného pracovníka na pozíciu Retrakár / Vodič VZV.

Hlavná náplň práce:
  • zaskladňovanie/vyskladňovanie tovaru pomocou retraku/VZV
  • doplnenie pickových pozícií
  • práca s VZV, SKENER
  • inventúry
  • starostlivosť o zverenú manipulačnú techniku
  • zodpovednosť za čistotu pracoviska.

  • práca pre slovenskú spoločnosť so silným zázemím na trhu,
  • výborná dostupnosť,
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú,
  • garantujeme ďalší nárast mzdy po 1.roku,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní,
  • extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona,
  • možnosť získania VZV/NZV oprávnenia na náklady spoločnosti,

Hľadáme šikovných kolegov do nášho skladu v Ivanke pri Dunaji.

Miesto výkonu práce:
Senecká cesta 2/A, 900 28 Ivanka pri Dunaji, P3 Logistics park

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

áno

zodpovednosť
NZV, VZV skúsenosti
prax v logistike alebo v obchode vítaná

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Mám záujem
ID: 3711186  Posting date: 6.11.2020  Basic salary component (gross): 1 085 EUR/mesiac