Technológ

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho slovenského zákazníka hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu technológa.
Hlavnou náplňou práce je:
- vypracovávanie technologických postupov výroby
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšení
- zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie systému kvality
- vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení
- zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a materiálu pre výrobu
- preverovanie technológie konštrukcie výrobkov a podávanie zmenových návrhov
- vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie atď.

Zaujímavá práca v stabilnej a serióznej spoločnosti, ktorá vyrába produkty pre medzinárodnú klientelu.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska spoločnosť, ktorá vyrába špecifické produkty na základe požiadaviek zákazníka napr.: transportné systémy, odťahové zariadenia, hydraulické ramená, atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Uchádzač musí mať aspoň tri roky praxe v tomto odbore.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3992230  Posting date: 24.3.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac